Cheminio kilimų valymo paslauga

 

Kilimai daugelio namų jaukumo ir estetikos simbolis ne tik žiemą, kai basoms kojoms tiesiog būtinas švelnus šilumos pojūtis, bet ir karštos vasaros dienomis, kai nuo šilumos sudrėkusios pėdos išvengia nemalonaus prilipimo prie laminuotos grindų dangos. Galima būtų diskutuoti, kas praktiškiau – lakuotos parketo grindys, ar kiliminė danga. Vienok abiejuose variantuose galima surasti savų pliusų ir minusų. Vienu atveju dulkės lengvai sukyla ir sklando patalpoje, kitu jos nusėda ant kilimo ir jame tarsi kaupiasi. Kiekviena namų šeimininkė ar šeimininkas sutiks, kad dulkių susikaupimas yra neišvengiamas nei bute didmiestyje, nei kaimo sodyboje. Juolab dažnuose namų ūkiuose laikomi naminiai gyvūnai, kurių kailio dalelės taip pat nusėda ant grindų. O jei dar namuose auga ir mažamečiai vaikai, kurių pasaulio pažinimas lydimas įvairių išdaigų, tuomet kilimas “papuošiamas” ne tik skysčiais ir maisto likučiais, bet ir dažais ar net klijais. Net ir suaugusiems pasitaiko panašių įvykių.

Ką darome bent kartą per savaitę savo namuose? Žinoma, siurbiame dulkių siurbliu. Dabar ypač populiarūs taip vadinami drėgno siurbimo siurbliai. Bet koks siurblys bebūtų ir kokio tik galingumo, visvien idealiai išvalyti kilimą ar kiliminę dangą namų sąlygomis beveik neįmanoma. Ne tik dėl mažo siurbimo galingumo, bet ir dėl pačios dangos struktūros, nes sunkesnės dalelės tarsi įsitvirtina giliai kiliminiame audinyje. Taigi praktiškai nusiurbiamos tik paviršinės, lengvos struktūros dulkės ir nešvarumai. Be to skystas dėmes vyno, sulčių, kavos ir kitų, savarankiškai panaikinti namų sąlygomis ypač sudėtinga. Kitas nepatogumas yra gabaritai. Kilimo dydis siekia 6 ir daugiau kvadratinių metrų. Tokio dydžio gaminį sunku transportuoti, o patalpinti į tarkim skalbimo mašiną kaip ir neįmanoma.

Paprasčiauias problemos sprendimas – užsakyti kilimo išvalymo paslaugą mūsų valykloje. Taigi trumpai iš ko susideda “kilimo atjauninimo” procedūra:

 

1. Valyklos darbuotojai nustato kilimo sudėtį, pluošto struktūrą. (tai ypač svarbu norint pritaikyti tinkamą valymo technologiją).

2. Kilimas mechaniškai išpurtomas, pašalinami maisto likučiai ir smėlis.

3. Atliekamas intensyvus cheminis plovimas, po kurio seka skalavimas ir džiovinimas.

4. Vykdomas antrinis nusiurbimas, kurio metu pašalinami smulkios struktūros dalelės ir pluošto likučiai.

5. Kilimas gabenamas į priėmimo punktą ar užsakovo pasirinktą vietą.

 

Taigi mūsų įmonės darbuotojų kruopščiai chemiškai išvalytas kilimas daugeliu atvejų atrodo tarsi naujas.

kilimu-valymas